Proč nakupovat u nás?

Kamil Polák od samého počátku svého podnikání v oblasti prodeje kol upřednostňuje kvalitu před kvantitou. Při předprodejním servisu je každému kolu věnována maximální pozornost tak, že si zákazník odváží z obchodu kolo ve stoprocentním stavu. Samozřejmostí je garanční prohlídka po prvních kilometrech ZDARMA. Výběr jízdního kola není jednoduchý, jak by se mohlo na první pohled zdát. Je třeba určit nejvhodnější typ kola (horské, krosové, trekingové atd.) cenovou relaci, od které se pak odvíjí kvalita a výbava kola a v neposlední řadě i velikost rámu.

 

Toto jsou jedny z nejdůležitějších předností, pro které je dobré využít služby specializovaného cykloobchodu jako je právě Cyklosport Kampo Turnov. Zákazník by si měl uvědomit, že kolo je dopravní prostředek, díky kterému se cyklista pohybuje nejenom v silničním provozu, ale i v terénu, který je plný nepředvídatelných nástrah. Proto je koupě kola zcela individuální záležitostí a je potřeba využít rady odborníků.

Během provozu kola se také mohou vyskytnout různé menší, ale i vážnější závady, a proto je dobré mít za sebou zázemí kvalitního obchodu, který má nejenom zkušenosti, ale i odpovídající vybavení a dokáže tyto situace vyřešit.